سوالات متداول

 • 1. چجوری انیمه مورد نظرم رو پیدا کنم؟
  بالا و سمت چپ صفحه با کلیک کردن روی علامت ذره بین می توانید اسم انیمه مورد نظرتان رو جستجو کنید. اکثر انیمه ها با اسم ژاپنی داخل سایت قرار دارند. اسم انیمه مورد نظرتان را هم به ژاپنی هم به انگلیسی سرچ کنید. اگر انیمه مورد نظر شما داخل سایت قرار نگرفته با استفاده از چت پشتیبانی سایت به ما اطلاع بدهید. تیم انیمه خور سعی می کند انیمه درخواستی شما را هر چه سریع تر داخل سایت انیمه خور قرار دهد.
 • 2. زیرنویس فارسی انیمه رو از کجا دانلود کنم؟
  بالای لینک های دانلود قسمت های انیمه داخل یک باکس کوچک نام فصل نوشته شده است. با کلیک بر روی آن می توانید به قسمت دانلود زیرنویس بروید. زیرنویس اکثر انیمه ها داخل سایت قرار گرفته. اگر زیر نویس انیمه مورد نظر داخل سایت نبود از طریق چت پشتیبانی سایت انیمه خور به ما اطلاع بدهید.
 • 3. آیا انیمه ها سانسور شده هستند؟
  خیر انیمه های سایت انیمه خور سانسور شده نیستند.
 • 4. انیمه درخواستی دارم.
  می توانید انیمه درخواستی مورد نظرتان رو با استفاده از چت پشتیبانی سایت به ما اطلاع بدهید. تیم انیمه خور سعی می کند هر چه سریع تر انیمه مورد نظر شما را داخل سایت قرار دهد.
 • 5. انیمه/زیرنویس مورد نظرم مشکل داره.
  اگر هنگام دانلود یا تماشای انیمه مورد نظرتان به مشکلاتی مثل ارور صفحه دانلود، صوت ناهماهنگ با انیمه، زیرنویس اشتباه یا ... برخورد کردید، با استفاده از چت پشتیبانی سایت به ما اطلاع بدهید و ما سعی می کنیم مشکل انیمه مورد نظر شما را بر طرف کنیم.
 • 6. تمایل به همکاری با تیم انیمه خور را دارم.
  اگر این شرایط را دارید با استفاده از چت پشتیبانی سایت شما را به مسئول مرتبط هدایت می کنیم. 1. ترجیحا بالای 18 سال 2. متعهد و منضیط اگر این تجارب را هم داشته باشید کمک زیادی به تیم ما می کنید: 1. تسلط به برنامه ادوبی فتوشاپ 2.تسلط به زبان انگلیسی 3. تسلط به تولید محتوا و ادمینی مخصوصا نیاز زیادی به ادمین و مترجم داریم.