نویسنده Paoler

معرفی انیمه شیکیموری سان فقط کیوت نیست، عاشقانه ای برای سال جدید

Paoler - ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

انیمه شیکیموری سان فقط کیوت نیست

این انیمه چجور انیمه ایه؟

انیمه شیکیموری سان فقط کیوت نیست یک انیمه در سبک عاشقانه، کمدی و زندگی روزمره است. این انیمه از روی مانگایی با همین نام ساخته میشه و پروژه ساختش هم دست استودیو دوگا کوبو است.

خلاصه داستان:

شیکیموری در ظاهر دوست دختری فوقالعاده خوشگل و خواستنی و بانمکه که هر وقت بخواد میتونه تو دل برو باشه. اما شیکیموری یک شخصیت خاص هم داره که توی شرایط خاص ظاهر میشه. حالا دوست پسر اون یعنی ایزومی عاشق اینه که اون رو توی اون لحظات ببینه.

نقاط قوت و ضعف انیمه

این انیمه با نمره 7.02 که نمره نسباتا خوبیه تا به امروز که 7 قسمت از اون منتشر شده نشون داده انیمه ایه که ارزش دیدن رو داره و با اینکه
داستان قوی و جذابی نداره ولی میتونه مخاطبش رو با شخصیت های تو دل بروش و همچنین گرافیک خوبش سرگرم کنه. از مشکلاتی که منتقدا به این انیمه وارد دونستن اینه که داستان یهو از بعد وارد رابطه شدن شیکیموری و ایزومی شروع میشه و هیچ نوع نقطه حساسی توی این رابطه نشون داده نمیشه و تنها دغدغه بیننده در مورد شخصیت ها این میشه که بلایایی که همیشه سر ایزومی میاد موجب خراب شدن رابطشون نشه که خوب یه چیز کاملا غیر منطقیه و باعث میشه مخاطب توی داستان انیمه غرق نشه. ولی با تمام این توصیف ها هنوز هم انیمه برای سرگرم شدن در زمان هایی که یه جا لش کردین و دنبال یه چیزی هستین که وقتتون رو باهاش پر کنین گزینه خوبیه.

سخن آخر

انیمه شیکیموری سان با تمام مشکلاتی که از نظر داستانی داره هنوزم گزینه مناسبی واسه دیدن تو تایم های بیکاریه و میتونه تا حدی شمارو سرگرم کنه. هرچند نباید از اون توقع یک داستان جدی داشت چون یک انیمه برای وقت پر کنیه ولی بازم تا یک داستان حتی متوسط هم فاصله داره.

شما میتونید این انیمه رو از سایت انیمه خور به صورت رایگان از اینجا دانلود و تماشا کنید.

 

“عرفان”

مطالب مرتبط با این مطلب
نظرات ارسال شده
بستن منو